Zadzwoń do nas343243333
 • top lokal

  Lokal

  Co nas wyróżnia? Jesteśmy perfekcjonistami i dbamy o szczegóły.

 • Desery

  Desery w Topollino to słodka kolekcja smaków, których powinieneś skosztować.

 • Śniadania

  Warto zacząć dzień od dobrego śniadania ...

   

 • Dania główne

  Doskonałe steki - to nasza specjalność!

 • Pizza

  Nasza pizza to znakomite ciasto i starannie dobrane składniki.

Dania tradycyjne i nowoczesne

 

Karta dań Topollino to połączenie potraw tradycyjnych i kuchni nowoczesnej. Różnorodność menu pozwala na wybranie dania, które spełni Państwa oczekiwania kulinarne. Jest jeden mianownik, który łączy wszystkie serwowane dania - jakość produktów. Tutaj nie uznajemy kompromisów. Wybieramy tylko te najlepsze!

 

Kuchnia tradycyjna

 

Lubimy polskie dania, serwujemy m.in. doskonały żurek, który skradł serce niejednego smakosza naszych rodzimych potraw. Lubimy też kuchnię włoską. W naszej restauracji podajemy m.in. chrupiącą, aromatyczną pizzę, przyrządzaną według tradycyjnej włoskiej receptury. Podobnie z sałatami czy makaronami. Chcemy, aby nasi Goście niezależnie od pory roku, mieli możliwość przenieść się na gorące, południowe wybrzeże.

 

Kuchnia nowoczesna

 

Podróże są jedną z naszych pasji. Inspirują nas kultura i kuchnie z różnych zakątków świata. Smaki i aromaty, które szczególnie nas urzekną, włączamy do menu Topollino. Nasi kucharze to fachowcy i artyści, dzięki ich doświadczeniu i doskonałemu poczuciu smaku, możemy zapronować Państwu nasze autorskie dania inspirowane kuchnią włoską, europejską, śródziemnomorską i oczywiście polską. Staramy się, aby te unikalne połączenia kulinarne pozytywnie zaskakiwały Gości smakiem, aromatem i estetyką podania.

 

 

Talerz owoców morza z porcją sandacza

Trzy rodzaje ryb, wyselekcjonowane owoce morza, min: małże, kalmary, krewetki, vongole, mule, …

Podajemy z chrupiącymi grzankami

... Czytaj więcej

Dania tradycyjne i nowoczesne

 

Karta dań Topollino to połączenie potraw tradycyjnych i kuchni nowoczesnej. Różnorodność menu pozwala na wybranie dania, które spełni Państwa oczekiwania kulinarne. Jest

... Czytaj więcej

Wina regionalne

Jesteśmy koneserami wina. Od lat poszukujemy trunków, które spełnią najwyższe oczekiwania naszych Gości. Aktualnie w naszej karcie oprócz win włoskich, mocną

... Czytaj więcej

certyfikat-trip-advisor

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej restauracji od poniedziałku do piątku już od godziny 7:30!

 

W weekendy lokal czynny od godziny 9:00. Godzina zamknięcia zależy od ilości Gości. Wszystkich informacji udzielą kelnerzy.

Newsletter

Copyright ©2013 TOPOLLINO. Projekt i wykonanie imoli.pl